Goma 235.45.17 17 coll

Shitet nga: Auto goma LAZRI 23 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 235/45/17 shum te mira, 2 copa
Kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim