Goma 235/60/17

Shitet nga: Xxx 02 Tet 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kater goma 235/60/17. Per info shtes tel. 044142277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim