Goma 235-60-17

Shitet nga: Fadil 13 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 235-60-17, gomat janë në gjendje të mir, per info shtes tel, viber: +37744142277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim