Goma 235.60.18 m+s Komplet 4 copa Nokian

Shitet nga: Auto goma LAZRI 16 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 235/60/18,komplet 4 copa, shum te mira,Nokian

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim