Goma 245/40/18- Komplet 4 copa

Shitet nga: Ilir 25 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 245/40/18-pirelli,jan shum te ruajtura,te ardhura prej Ch +viber +38649487602,+38649122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim