Goma 245.40.18 18 coll Pirrelli

Shitet nga: Auto goma LAZRI 16 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 245/40/18 18 coll, PIRRELLI, Shum te mira, 4 copa
Kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim