Goma 245.40.18 2 copa continental m+s

Shitet nga: Ilir 12 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma shum te mira 245.40.18 m+s
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim