Goma 245.40.18 2 copa continental

Shitet nga: Ilir 17 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma shum te mira 2 copa 245.40.18 m+s
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim