Goma 245.45.17 4 copa Pirrelli

Shitet nga: auto goma Lazri 27 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma Pirrelli 245/45/17 4 copa komplet, shum te mira.
kemi dhe goma te tjera deri ne 22 coll
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim