Goma 245.45.17 Continental shum te mira

Shitet nga: auto goma Lazri 18 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 copa 245.45.17 Continental, shum shum te mira, model i ri, kemi dhe goma te tjera 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim