Goma 245.45.17 Michelin

Shitet nga: Auto goma Lazri 28 Gsh 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 245/45/17 michelin shum te mira
kemi dhe goma te tjera 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim