Goma 245/45/17 komplet 4 copa-Michelin

Shitet nga: Ilir 02 Sht 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 245/45/17-Michelin jan shum te ruajtura,jan te ardhura prej ch +viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim