Goma 255.35.19 19 coll Continental

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma 255/35/19 19 coll shum te mira Continental, Viti 2011.
kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim