Goma 255.35.19 19 coll

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 255/35/19 2 copa, shum te mira
kemi dhe goma tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim