Goma 255.35.19 Continental 90% 4 copa

Shitet nga: Auto Goma Lazri 26 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 255.35.19 Shum te mira, Continental.
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim