Goma 255/35/19 Dunlop komplet 4 copa

Shitet nga: Ilir Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 255/35/19 Dunlop komplet 4 copa jane shum te ruajtura jan te ardhura prej ch +viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim