Goma 255.35.19 Michelin Komplet + goma te tjera

Shitet nga: Auto goma LAZRI 27 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 255/35/19 19 coll 4 copa Michelin, Viti 2012, Shum te mira.qmimi i volitshem
kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim