Goma 255.40.19 2 copa

Shitet nga: Auto Goma Lazri 02 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 255/40/19 2 copa shum te mira gati te reja, kemi dhe goma te tjera deri 22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim