Goma 255.40.19 95%

Shitet nga: Auto goma Lazri 17 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 255.40.19 2 copa pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim