Goma 255.40.19

Shitet nga: auto goma Lazri 27 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 255.40.19 shum te mira Continental
kemi dhe goma te tjera deri 22 coll
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim