Goma 255.45.20 20'' Michelin + goma te tjera 13-..

Shitet nga: auto goma Lazri 27 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma michelin 255.45.20 gati te reja, shum pak te perdorura, te ardhura nga zvicrra.qmimi i volitshem

kemi edhe goma te tjera si p.sh 13-22coll
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll

049122639
044137269

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim