Goma 255.50.19 komplet 4 copa Dunlop

Shitet nga: Auto Goma Lazri 27 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma komplet 255.50.19, shum te mira, Dunlop

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim