Goma 265.30.20 Continental

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma shum te mira continental 265.30.20
per audi a8,a6 bmw 5,6
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim