Goma 265.30.20 michelin

Shitet nga: Ilir Sot 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma michelin 265.30.20 shum te mira 4 njejt
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim