Goma 265.50.20 Komplet 4 copa

Shitet nga: Ilir 17 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 265/50/20 20 coll , shum te ruajtura, 4 copa njejt, Kumho
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim