Goma 265.50.20 komplet 4 copa m+s

Shitet nga: Auto goma Lazri 16 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 265/50/20 shum te mira,komplet,m+s
qmimi i volitshem
kemi dhe goma te tjera prej 13-22

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim