Goma 265.50.20 m+s

Shitet nga: Auto Goma Lazri 01 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Goma 265.50.20 20 coll, shum te mira, komplet 4 copa,
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim