Goma 265.60.18 Komplet 4 copa Bridgestone

Shitet nga: Auto goma LAZRI 23 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 265/60/18,komplet, shum te mira siq shihen ne foto gati te reja,jan Bridgestone

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim