Goma 275.30.20 & 245.35.20 komplet dunlop

Shitet nga: Ilir 03 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 275.30.20 me 245.35.20 komplet 4 copa dunlop shum te mira,
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim