Goma 275.35.17 te reja Bridgestone

Shitet nga: Auto goma LAZRI 27 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma bridgestone 275.35.17 te reja nuk jan te perdorura, goma jan shum te mira, tee ardhura nga Zvicrra.qmimi i volitshem
+38649122639 (viber)

-Goma prej 13-22'' dhe fellne te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim