Goma 275.40.20 2copa Pirrelli Scorpion

Shitet nga: Auto goma LAZRI 05 Qer 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 275/40/20 20 coll ,Pirrelli Scorpion Zero, shum te mira.qmimi i volitshem

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim