Goma 275 40 20 Good year

Shitet nga: titi 08 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te gjypit 275 40 20 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim