Goma 285 35 21 komplet 4 copa

Shitet nga: Ilir 28 Tet 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 EUR   60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 285/35/21-dunlop komplet 4 copa jan shum te ruajtura jan te ardhura prej ch +viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim