Goma 285.60.18 4 copa komplet

Shitet nga: Ilir 09 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 285/60/18 m+s shum te mira, 4 copa njejt
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim