Goma 295.30.18 +Goma dhe Fellne 13-22''

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 295.30.18,shum te mira
+goma te tjera prej 13-22 coll

viber- +38649122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim