Goma 295/30/19 & 235/35/19 Pirrelli

Shitet nga: Auto Goma Lazri 10 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 295.30.19 + 235.35.19 komplet, gomat jan Pirrelli, jan shum te ruajtura,te ardhura nga zvicrra, kan qene te montuara ne Audi R8.
Qmimi i volitshem
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll

Viber,Watsapp +38649 122639
044137269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim