Goma 295.30.19 Michelin

Shitet nga: Ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 295.30.19 michelin pothuajse te reja,
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim