Goma 295.35.20 Michelin

Shitet nga: Ilir 03 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma michelin 295.35.20 shum te ruajtura
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim