Goma 295.35.21

Shitet nga: auto goma Lazri 21 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Continental 2 copa 295.35.21 shum te mira
kemi dhe goma te tjera deri ne 22 coll
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim