Goma Dimri 195/65/15

Shitet nga: Behar 05 Pri 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cop V-King te Dimrit te perdorne,
bojn edhe 1sezon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim