Goma Dimri

Shitet nga: N.Gjoni 24 Jan 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma Dimri ne gjendje te rregullta
nr i gomave :195/15-85H M+S
Nr i tel 044126229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim