Goma Michelin 2011

Shitet nga: Diamant 20 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma Michelin vitit 2011 ... Dimensionet : 205/55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim