Goma dhe Bandazhe

Shitet nga: Gzimi 25 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten felnet per Golf 4 jan te rujtne shum... 19 coll me guma GUMAT JAN NE GJENDJE TE MIR TE VERES INFO NE viber+377 45 266 700 KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00 SMS IMEL MOS DERGO FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim