Goma dhe Fellne per C- Classe viti i Prodhimit 2..

Shitet nga: Robi 24 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan bashk me goma vere shume te mira dhe te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim