Goma dhe Fellne te Veres

Shitet nga: Arsimi 22 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes, Goma dhe Fellne te Veres, nr 17 shume te ruajtura, Per te interesuarit çmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim