Goma dhe bandazhe

Shitet nga: private 25 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe bandazhe 18 coll per mercedes ML 320 cdi 2005 gjere me 2014jane me goma te dimri me 6 -7 m ilimitra 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim