Goma dhe bandazhe

Shitet nga: bandazhe dhe goma 28 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dhe bandazhe origjinale te Opel. Jan shum pak te perdorura. Shihen ne foto.
Qmimi sipas marrveshjes.

Nderrim i mundshem me bandazhe dhe goma te tipit Passat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim