Goma dhe fellne

Shitet nga: Pjeter 05 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat se bashku me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim