Goma dhe fellne 255 55 18 te veres mercedes ml

Shitet nga: Shpejtim 11 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes ml. Me goma te veres ne gjendje te mire. Profil 255 55 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim