Goma dhe fellne

Shitet nga: Islam 19 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma me Fellne Nr 17
Numri i Gomave është 225/45 R 17
Jan sapo te ardhura nga zvicrra jan shum pak të perdorura dhe jan shum te ruajtura Siq i shihni ne Foto

Qmimi ësht - Me Marrveshje
Mund te Kontaktoni ne Nr 044 226 585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim